Wyniki MP 2020

Wyniki pierwszych w historii Oficjalnych Mistrzostw Polski w jeździe wyczynowej na hulajnodze PSC 2020, które odbyły się w Dąbrowie Górniczej 5 września 2020.

Eliminacje Junior:

  • 1. Maciej Więckowski 85
  • 2. Antoni Miłaszewski 73.25
  • 3. Dorian Szczurek 72
  • 4. Michal Hreczuk 71.25
  • 5. Franciszek Króliszewski 69.25
  • 6. Franciszek Lewkowicz 69
  • 7. Pawel Chromiak 65.75
  • 8. Mikolaj Gruszczyński 65.5
  • 9. Szymon Kozik 65.5
  • 10. Wojtek Mądrzak 65.5
  • 11. Piotr Matyja 63.75
  • 12. Szymon Tuleja 62.25
  • 13. Wiktor Włusek 62
  • 14. Filip Cieślik 61.25
  • 15. Damian Merta 60.5
  • 16. Krzysztof Adamczyk 59.5
  • 17. Mateusz Oszywa 58.5
  • 18. Wiktor Satława 56.25
  • 19. Michał Lelas 56
  • 20. Jakub Konury 54.75
  • 21. Jakub Matkowski 53
  • 22. Mikołaj Odrowski 52.25
  • 23. Tomasz Gowin 52
  • 24. Tomasz Kantyka 50.75
  • 25. Nikodem Leszczyński 48
  • 26. Dawid Wróbel 47.75
  • 27. Patryk Dawidowski 47.5
  • 28. Jakub Dudek 47.25
  • 29. Kacper Bożemski 46.5
  • 30. Marcin Kolbe 44.75
  • 31. Gabriel Biernacki 43.5
  • 32.Aleksander Dobrogoszcz 42.5
  • 33. Dawid Antczak 40
  • 34. Tymoteusz Borowiec 38.75
  • 35. Filip Jagodziński 37.5
  • 36. Jakub Janoska 37

Eliminacje dziewczyny

  • 1. Kornelia Strzalkowska 74.2
  • 2. Lena Zięba 69.2
  • 3. Maja Podoręcka 68.5
  • 4. Ania Majcherczyk 65.5
  • 5. Zuzanna Rojek 40.25
  • 6. Paulina Wojtaszczyk 35.5

Eliminacje Senior

  • 1. Bartłomiej Listendt 78.25
  • 2. Bartosz Oskroba 76.5
  • 3. Michał Frączyk 74.25
  • 4. Jakub Kulpa 72.5
  • 5. Jakub Jedut 71.5
  • 6. Kacper Musiał 70
  • 7. Mateusz Rojek 65.25
  • 8. Michał Bryniarski 63.5
  • 9. Jarosław Kurt 63.5
  • 10. Fabian Kazimierczak 63
  • 11. Kuba Ścigała 61.75
  • 12. Piotrek Zapala 61.5
  • 13. Michal Zimorski 59.5
  • 14. Kacper Popławski 59.25
  • 15. Jan Janus 58
  • 16. Mateusz Wieczorek 57.5
  • 17. Jakub Sibik 56.5
  • 18. Dominik Walutek 56.25
  • 19. Michal Korfel 56
  • 20. Radosław Tchórzewski 55.25
  • 21. Gerard Tarka 54.75
  • 22. Milosz Debcki 54.5
  • 23. Lukasz Dobosz 48
  • 24. Pawel Migdał DNF

Finały dziewczyny

  • 1. Maja Podoręcka 76.5
  • 2. Kornelia Strzałkowska 75.5
  • 3. Lena Zięba 71.75
  • 4. Anna Majcherczyk 68.75
  • 5. Zuzanna Rojek 65
  • 6. Paulina Wojtaszczyk 51

Finał Junior

  • 1. Maciej Więckowski 89.5
  • 2. Antoni Miłaszewicz 87.2
  • 3. Dorian Szczurek 84.7
  • 4. Franciszek Króliszewski 75.2
  • 5. Paweł Chomiak 75.2
  • 6. Mikołaj Gruszczyński 73.2
  • 7. Franciszek Lewkowicz 73
  • 8. Szymon Kozik 67.2
  • 9. Wojtek Mędrzak 63.7
  • 10. Michał Hrueczuch 60

Finał Senior

  • 1. Bartosz Oskroba 98.5
  • 2. Bartłomiej Linstedt 84.75
  • 3. Jakub Kulpa 82.25
  • 4. Jakub Jedut 81.25
  • 5. Michał Fronczyk 77.75
  • 6. Mateusz Rojek 77.25
  • 7. Fabian Kazimierczak 75.75
  • 8. Kacper Musial 72.25
  • 9. Jarosław Kurt 71.25
  • 10. Michał Bryniarski 67.75