Dołącz do najlepszych!

PSCamp to dziewięciodniwoy obóz sportowy organizowany przez Polish Scoot Commission wraz z Polskim Związkiem Sportów Wrotkarskich. PSCamp to nowa formuła obozów sportowych, w której najważniejszy jest rozwój każdego zawodnika, który na poważnie myśli o uprawianiu tego sportu zawodowo i chce się w pełni temu poświęcić niezależnie od wieku. Program treningowy ułożony jest we współpracy z trenerami przygotowania motorycznego oraz najlepszymi zawodnikami z Polski. PSCamp w roku 2021 będzie miał swoją bazę noclegową w Dąbrowie Górniczej w hotelu Holiday Inn**** a trenować będziemy w 7 miastach województwa Śląskiego oraz Małopolskiego.

PSC Camp 2021

Termin: 10.07 – 18.07.2021

Baza wypadowa: Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

Zapisz się już teraz!

W razie wątpliwości i problemów zadzwoń do Piotrka!
+48 536 357 707
  Dokumenty do pobrania.

     Obóz sportowy PSCamp to od 5 do 6 godzin godzin codziennych, zorganizowanych zajęć sportowych na skateparkach. Dodatkowo zajęcia z trenerami przygotowania motorycznego oraz fizjoterapeutami od 1 do 2 godzin dziennie, czas odpoczynku i odnowy biologicznej 1 godzina dziennie oraz 2 godziny programu wieczornego na wesoło z animatorami czasu wolnego.
      Podczas treningu, uczestnicy podzieleni są na trzy grupy zaawansowania: początkujący, średniozaawansowany i zaawansowany. Dla każdej z grup jest opracowany oddzielny program szkoleń, który pozwala instruktorom na dopasowanie przebiegu zajęć do umiejętności uczestników. W trakcie obozu sportowego pracujemy nad poprawieniem zdolności motorycznych oraz wzorców ruchowych poprzez rozwijanie: siły, skoczności, równowagi, szybkości oraz koordynacji ruchowej. Podczas obozu będziemy robić pomiary oraz testy, każdego z uczestników w celu dobrania indywidualnego treningu i zrobienia jak największego progresu.
       Bardzo starannie dobrana kadra instruktorów, trenerów, wychowawców kolonijnych oraz gości specjalnych zapewni progres każdego uczestnika i motywację do trenowania z pasją.

  Zakwaterowanie w Holiday Inn ****

  Holiday Inn Dąbrowa Górnicza to idealny hotel oddalony zaledwie 15 min od centrum Katowic. Do dyspozycji Gości oddajemy 160 klimatyzowanych pokoi, 6 sal konferencyjnych (20 – 300 osób), Salę Balową o powierzchni 300 m2, Lobby Bar, Restaurację Zagłębie Smaku (serwującą kuchnię międzynarodową z akcentem kuchni zagłębiowskiej), Reden Panorama Bar (Sky bar na 9-tym piętrze), Fitness Centre, Parking do 100 samochodów, Business Corner, bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi w całym hotelu oraz bezpośrednie połączenie z Aqua Parkiem „Nemo”. Wyżywienie na obozie sportowym PSCamp będzie składało się ze śniadań (szwedzki stół) od 8:30 do 9:30 oraz obiado-kolacji (szwedzki stół) od 17:30 do 19:30

  Skateparki

  Obiekty sportowe na jakich będziemy mieć okazje trenować to:

  Wodzisław Śląski, Olkusz, Gliwice, Oświęcim, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Żory.

  Aw razie niepogody planowane trzy skateparki kryte:

  Katowice SiP, Kraków lub zajezdnia Wrocław.

  Instruktorzy

  Nasza kadra instruktorska składa się tylko z najlepszych zawodników w Polsce, w której skład wchodzą międzyinnymi:

  OLAF ŻOŁNA


  Porady dla rodziców

  Jakie dokumenty dziecko musi mieć przy sobie ?

  Dokumenty, które każdy uczestnik musi mieć ze sobą, aby zostać przyjętym na obóz to: kartakwalifikacyjna, załącznik do karty kwalifikacyjnej oraz oświadczenie dot. COVID-19. Wszystkiete dokumenty wysyłane są do pobrania w mailu rejestracyjnym. Dodatkowo dzieckopowinno mieć ze sobą aktualną legitymację szkolną oraz kartę NFZ.

  Jak spakować dziecko na obóz sportowy ?

  Przed wyjazdem sprawdzić należy czy dziecko posiada sprawny sprzęt (hulajnogę) wartozrobić przegląd całego zestawu oraz zabrać ze sobą podstawowe części na wymianę wrazie awarii. Odpowiednie obuwie to podstawa, but powinien posiadać płaską, podeszwę ibyć wygodny (polecamy zabrać dwie pary obuwia do samej jazdy), Początkującymuczestnikom zalecamy zaopatrzyć się w buty z cholewką zakrywającą kostkę,które będąchronić nogę przed uderzeniem hulajnoga i usztywnia kostkę. Podczas jazdy na hulajnodzewyczynowej polecamy używać ochraniaczy na części ciała najbardziej narażone nauderzenie, tj. kolana, kostki i łokcie ,głowa. Ochraniacze powinny być dobrze dobranerozmiarem, czyli sztywno przylegać do ciała, ale przy tym nie uwierać i nie krępować ruchów.Warto zaopatrzyć się również w ochraniacz na zęby. Kask powinien sztywno trzymać sięgłowy, ale nie uciskać, ważny jest dobrze dobrany rozmiar.. Wskazany jest kask typu„orzech” czyli taki, który chroni (oprócz górnej części głowy) również potylicę. Kaskikolarskie, do sportów wodnych i inne nie zapewniają wystarczającej ochrony głowy.

  Na jak długo spakować moje dziecko ?

  Ubrania i środki higieny osobistej spakować na obóz jak na wyjazd dwutygodniowyszczególnie nie wolno zapomnieć o: dużej ilości t-shert’ów, kilka par spodenek, dużej ilościbielizny i skarpetek, kąpielówki, klapki, kurtkę przeciwdeszczową itp… dodatkowo warto daćkieszonkowe dziecku na drobne wydatki.

  Dlaczego w programie imprezy nie ma szczegółowego programu dnia?

  Szczegółowy program dnia jest zawsze ustalany bezpośrednio przez kadrę w zależności od np pogody, możliwości zaawansowania grupy oraz wielu innych czynników, których niejesteśmy w stanie przewidzieć wcześniej. Przykładowo jeśli będzie padał deszcz kadra obozuzaproponuje zajęcia alternatywne, a podczas słonecznej pogody każdego dnia będziemyjeździć i trenować na skateparki w woj. Śląskim oraz Małopolskim. Oczywiście program dniabędzie tak dobierany by zrealizować wszelkie punkty planu obozowego.

  Jak wygląda podział na grupy w hotelu ? 

  Wysyłamy 2 dzieci, które chciałyby być razem w pokoju – czy jest taka możliwość ?

  Dokładny podział na grupy i przydział do pokoi dokonywany jest zazwyczaj przez kadrę już poprzyjeździe na obóz w zależności od wybranych programów, wieku oraz dostępnych pokoi.Jeżeli dzieci są w zbliżonym wieku i tej samej płci nic nie stoi na przeszkodzie by mogły być zesobą w pokojach – wystarczy, że dzieci zgłoszą to wcześniej wychowawcy. Istnieje możliwośćzaznaczenia takiej informacji w uwagach przy dokonywaniu rezerwacji, natomiast ostatecznądecyzję w sprawie zakwaterowania podejmuje zawsze kierownik obozu kierując się dobremwszystkich uczestników i możliwościami technicznymi. Pokoje w hotelu Holiday Inn będą 2 i3 osobowe

  Co to jest karta kolonijna ?

  Karta kolonijna jest niezbędnym dokumentem do przyjęcia dziecka na placówkęwypoczynku. Dostaniecie ją Państwo mailowo po dokonaniu rezerwacji. Można ją takżesamodzielnie pobrać z naszej strony – przy każdej ofercie. Należy ją wypełnić i odesłać dobiura na adres podany w mailu potwierdzającym rezerwację na 2 tygodnie przedrozpoczęciem imprezy lub zabrać ze sobą na wyjazd. Brak wypełnionej karty może skutkowaćnieprzyjęciem dziecka na obóz .

  Chcemy skorzystać z dofinansowania z zakładu pracy – jak wygląda wówczas procedurarezerwacji ?

  Procedura rezerwacji nie różni się od tej opisanej w dziale zasady rezerwacji. Większośćzakładów pracy rozlicza się bezpośrednio z pracownikiem na podstawie wystawionej faktury.Czyli po dokonaniu pełnej wpłaty prosimy o przesłanie na nasz adres e-maila z prośbą owystawienie faktury z danymi oraz adresem wysyłki. Prosimy pamiętać, że faktury zazwyczajwystawiane są do 30 dni po zakończeniu imprezy.

  Aby uzyskać dofinansowanie potrzebujemy dodatkowych zaświadczeń ?

  Niektóre zakłady oprócz faktury proszą również o dostarczenie dodatkowych zaświadczeń np zakwalifikowaniu dziecka na kolonie/obóz lub potwierdzenia udziału dziecka na placówcewypoczynku. Oczywiście wystawiamy takie zaświadczenia na prośbę uczestnika i wysyłamyrazem z fakturą za pobyt. Prosimy tylko o przesłanie takiej informacji w momencie rezerwacji oraz razem z e-mailem dotyczącym wystawienia faktury.

  Jak wygląda transport dzieci na kolonie i kiedy dowiemy się o godzinach wyjazdu ?

  Dostarczenie uczestnika na obóz i odbiór z obozu we własnym zakresie. Należy dostarczyć uczestnika/uczestniczkę do Hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej w dniu 10 lipca odgodziny 10;00 do godziny 16:00 ), odbiór uczestników 18 lipca do godziny 18:00. Od 11 lipcado 17 lipca uczestnicy bedą podróżować autokarami firmy http://www.golectourist.com.pl/

  ORGANIZATOR OBOZU NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA RZECZY PRYWATNE UCZESTNIKÓW JAK GOTÓWKA LUB APARATY FOTOGRAFICZNE ,ZEGARKI ,BIŻUTERIE ORAZ WSZELKIE INNE DOBRA MATERIALNE TYM PODOBNE


  W razie jakichkolwiek pytań lub informacji prosimy o bezpośredni kontakt z kierownikiem obozu sportowego – Piotrem Wiśniewskim +48 536 357 707